Read Tevi gaida Kārdinājums by Jennifer Crusie Free Online


Ebook Tevi gaida Kārdinājums by Jennifer Crusie read! Book Title: Tevi gaida Kārdinājums
The author of the book: Jennifer Crusie
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 8.63 MB
Edition: Kontinents
Date of issue: 2000
ISBN: No data
ISBN 13: No data

Read full description of the books Tevi gaida Kārdinājums:

Jauki tēli, tenku pilnas mazpilsētas atveidojums un kaislīgām seksuālām situācijām piparots sižets labi raksturo autores veikumu.

Dempsiju ģimenes smaids – tas ir neatvairāms ierocis atbildīgās un noslēgtās Sofijas, viņas valšķīgās un bezrūpīgās kinoamatieres māsas Emijas un ar bīstamu slavu apveltītā brāļa Deivija lūpās. Visi trīs nāk no senas krāpnieku dzimtas un mazpilsētiņā ar seksīgo nosaukumu „Kārdinājums” plāno nofilmēt amatieru kino sižetu. Dīvainā kārtā viņu darbība sāk kaitināt pilsētiņas „pareizos ļaudis”, kas visiem spēkiem cenšas ierobežot pornogrāfiju, saredzot to pat tur, kur tās nav. Īstās sprukās nonācis pilsētiņas pievilcīgais un neprecētais mērs, kam jātiek galā kā ar Dempsiju sacelto jezgu, tā arī ar savām jūtām pret vienu no māsām.

Grāmata, kuru jūs vēlēsieties pārlasīt vēl un vēlreiz un ieteiksiet saviem draugiem... sensacionāli nerātna humora un pikanta seksa meistardarbs. Ja vēlaties nopirkt tikai vienu grāmatu, lai tā būtu šī.
The Belles and Beaux of Romance

Neprātīga, smieklīga un seksīga... Neparastu tēlu un aizraujoša sižeta apvienojums mudina alkt šīs autores nākamo darbu.
Rendezvous

Nerātni un burvīgi.
Contra Costa Times

Read Ebooks by Jennifer CrusieRead information about the author

Ebook Tevi gaida Kārdinājums read Online! Jenny Crusie is the NYT bestselling author of twenty some novels and lots of other stuff. Her latest novel, Maybe This Time, hit shelves in August, 2010.

Jenny lives on the Ohio River where she often stares at the ceiling and counts her blessings.


Ebooks PDF EpubAdd a comment to Tevi gaida Kārdinājums
Read EBOOK Tevi gaida Kārdinājums by Jennifer Crusie Online free

Download PDF: tevi-gaida-krdinjums.pdf Tevi gaida Kārdinājums PDF